• Bu forum sitesi satılıktır. İlgilenenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir.

Hakan Kalkan Kimdir?

[mIRCX] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde zeynepsahinturk tarafından oluşturulan Hakan Kalkan Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 43 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Hakan Kalkan Kimdir?
Konbuyu başlatan zeynepsahinturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepsahinturk
Katılım
5 Nis 2021
Mesajlar
342
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
ASP
IRC
sasf2

İtibar:

Site Adı
Hakan Kalkan Kimdir?
Site Adresi
https://www.haberler.com/hakan-kalkan/biyografisi/
Açıldığı Tarih
26 May 2022
Astroloji alanındaki eğitimini Amerika’da alan, reiki eğitimini de Hindistan’da tamamlayan Hakan Kalkan, iki alanı müthiş bir şekilde harmanlayarak ortaya kendine özgü bir metot koyar. Bu metot sayesinde, danışanlarına doğru yönlendirmelerde bulunan Kalkan; çok sayıda ünlü danışana sahiptir. Dünyada ve ülkede danışan sayısı bir hayli fazladır. Ülkeler açısında çeşitli öngörüleri olan ve bu öngörüleri o ülkelerle paylaşan Hakan Kalkan, böylelikle söz konusu ülkelere ciddi katkılar sunar ve sunduğu bu katkılar doğrultusunda ülkeler de büyük gelişmeler kateder. Astrolog Hakan Kalkan kimdir diye sorulacak olursa Astrolojinin dahi çocuğu ve Türk Notradamus cevapları verilir. Bu lakaplar, onun tarafından fazlasıyla hak edilen sıfatlar arasındadır.

Hakan Kalkan kimdir diye sorulacak olursa danışanlarını ve kendi metotları doğrultusunda çeşitli stratejiler benimsemeyi düşünen kişileri, doğru şekilde yönlendiren; astroloji ve reiki uzmanıdır cevabı verilir. Kendisinin sağlık, siyaset, savaş, doğal afetler ve salgınlar hakkında çeşitli öngörüleri olmuştur ve bu öngörülerin gerçekleşmesiyle birlikte ciddi bir popülarite kazanmış durumdadır. Global gelişmeler konusunda bu denli farkındalık oluşturan Hakan Kalkan, uzun yıllardır dünyanın çeşitli ülkelerinde reiki ve astroloji eğitimi vermektedir. Böylelikle tecrübelerini sadece kendinde tutmayıp başkalarına da aktaran Kalkan, bu yönüyle de kendisinin farkında olan kesimin takdirlerini toplar.
 
Üst Alt